15.05.2019 Вітання голови Лозівської районної державної адміністрації Ашота Керопова з нагоди Міжнародного дня сім’ї

15.05.2019 Вітання голови Лозівської районної державної адміністрації Ашота Керопова з нагоди Міжнародного дня сім’ї

Джерело: http://lozova-rda.kh.gov.ua/news/296/66760

Шановні жителі Лозівщини!

Сьогодні — Міжнародний день сім’ї. Це свято народилося з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу.

Сім’я – це життєдайний осередок, що плекає найвищу цінність людства – дітей, цвіт нації, майбутнє народу. Сім’я є невичерпним джерелом любові та тепла, міцним підґрунтям, на якому будується будь-яке цивілізоване суспільство.

Родина є найпершим ціннісним орієнтиром та головним дороговказом на нашому життєвому шляху. Вона формує особистість, змалечку знайомить із поняттями добра і зла, вчить довіряти, розуміти і прощати.

У всі часи повага і любов до батьків, подружня вірність були основою моралі, головними суспільними цінностями. Ця одвічна істина й надалі має бути основою родинного виховання, могутнім чинником зміцнення духовності нації.

З нагоди свята щиро бажаю вам міцного здоров’я, добра, достатку, родинної злагоди та благополуччя, гідного продовження у найдорожчому своєму багатстві – дітях. Бажаю вам і вашим рідним у Міжнародний день сім’ї міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків.

 

З повагою,

Голова Лозівської районної державної адміністрації

Ашот Керопов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: