23.05.2019 Відбулася робоча зустріч голови Лозівської РДА Ашота Керопова з Орільським селищним головою Іваном Крикуном

23.05.2019 Відбулася робоча зустріч голови Лозівської РДА Ашота Керопова з Орільським селищним головою Іваном Крикуном

Джерело: http://lozova-rda.kh.gov.ua/news/296/66973

22 травня, голова райдержадміністрації Ашот Керопов в рамках робочої поїздки до Орільки провів робочу зустріч з Орільським селищним головою Іваном Крикуном.

Посадовці розглянули широке коло нагальних питань, котрі стосуються забезпечення сталої життєдіяльності та всебічного розвитку Орільки.

Так, в рамках зустрічі обговорено зміни до бюджету селищної ради, питання благоустрою території селищної ради, функціонування закладів соціальної сфери, роботи перевізників, розвитку та підтримки сільського господарства, недопущення фактів незаконної вирубки лісонасаджень тощо.

Значну увагу Ашот Керопов приділив вивченню проблемних питань житлово-комунального господарства та продовженню робіт з розробки свердловини задля забезпечення жителів Орільки якісною питною водою.

Крім того, Іван Крикун поінформував голову Лозівської РДА про стан фінансування з місцевого бюджету освітньої та медичної галузей селища.

На завершення керівники обговорили можливі перспективи розробки і впровадження соціальних проектів на території Орільської селищної ради, а по деяким питанням було намічено ряд конкретних спільних заходів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: