19.08.2020 У Лозовій вивчають можливість придбання техніки для прибирання вулиць міста

19.08.2020 У Лозовій вивчають можливість придбання техніки для прибирання вулиць міста

Источник — сайт: Лозівська міська рада

У місті розглядають варіанти удосконалення роботи комунальних служб по підтриманню чистоти доріг та тротуарів. Прибирання, утримання та експлуатація доріг у Лозовій здійснюється за кошти міського бюджету переважно у ручному режимі. Бригада у складі 10-15 чоловік та 2-х одиниць техніки вдень прибирає у середньому 2,5 кілометра доріг.

Міський голова Сергій Зеленський вийшов з ініціативою розглянути можливість придбання новітньої техніки, яка здійснює прибирання вулиць механізованим способом.

Представники фірми KARCHER сьогодні, 19 серпня, на прикладі прибирання вулиць Лозової продемонстрували працівникам житлово-комунальної сфери та депутатам, потужності комунального автомобілю МС 250.

Представник компанії розповів, що це нова модель підмітально-прибиральної машини. Швидкість прибирання такого авто до 10 кілометрів за годину. Машина оснащена бункером для сміття об’ємом 3.2 кубічних метра. Також це авто, з допомогою додаткового оснащення, можна використовувати взимку для прибирання снігу та посипання доріг протиожеледними сумішами.

З огляду на економічні, організаційні та правові аспекти у Лозовій вивчать можливість придбання такої техніки. 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: