18.08.2020 Лозівська міська рада звертається до пільговиків, які користуються послугами ПАТ «Укртелеком»

18.08.2020 Лозівська міська рада звертається до пільговиків, які користуються послугами ПАТ «Укртелеком»

Источник — сайт: Лозівська міська рада

Лозівчанам-пільговикам, які користуються послугами ПАТ «Укртелеком» надходять листи про нефінансування пільгового зв’язку, починаючи з 1 вересня. Про це керівництво ПАТ «Укртелеком» письмово повідомило й Лозівську міську раду.

За ініціативи Лозівського міського голови Сергія Зеленського, управлінням праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради підготовлено проект рішення «Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Лозівської міської ОТГ на 2019-2021 рр.», яким передбачено кошти на виплату пільговикам в повному обсязі компенсації за пільгову частину вартості послуги зв’язку, починаючи з вересня 2020 року.

Шановні лозівчани-пільговики,

які користуються послугами ПАТ «Укртелеком»

Ви люди, яким саме Держава визначила на законодавчому рівні надання різноманітних пільг, зокрема на оплату послуг зв’язку, та повинна їх фінансувати.

В Бюджетному кодексі України, який є Законом України, зазначено: « до видатків, що здійснюються з Державного бюджету України …. належать видатки на: … соціальний захист та соціальне забезпечення», але починаючи з 2016 року, в Державному бюджеті України не передбачено видатки на відшкодування наданих пільг окремим категоріям громадян на оплату послуг зв’язку.

До цього часу, на виконання Закону України «Про телекомунікації» та Правил надання та отримання телекомунікаційних послуг, що затверджені Постановою КМУ від 11.04.2012 р. № 295, ПАТ «Укртелеком» надавав установлені законодавством України пільги з оплати послуг зв’язку.

Але, 10.08.2020 р. керівництво ПАТ «Укртелеком» письмово повідомило Лозівську міську раду про намір, починаючи з 01 вересня 2020 року, виставити абонентам пільговикам щомісячний рахунок без урахування пільги із застосуванням повної вартості граничних тарифів, ігноруючи діюче законодавство та перекладаючи все фінансування на місцевий бюджет, отримуючи при цьому особисті мільйонні статки.

За ініціативи Лозівського міського голови Сергія Зеленського управлінням праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради підготовлено проект рішення міської ради «Про внесення змін до Програми соціального захисту населення Лозівської міської ОТГ на 2019-2021 рр.», яким передбачено кошти на виплату пільговикам в повному обсязі компенсації за пільгову частину вартості послуги зв’язку, починаючи з вересня 2020 року.

Всім пільговикам ПАТ «Укртелеком» надіслав письмове повідомлення про виставдення до оплати рахунку без урахування знижки із застосуванням повної вартості граничних тарифів для фіксованої телефонії, створивши при цьому соціальну напругу серед людей поважного віку.

Для вирішення зазначеного питання, міський голова звернеться з проханням до депутатів міської ради на сесії 31.08.2020 р. прийняти виважене рішення на користь пільгових категорій Лозівської міської ОТГ та надати кошти адресно кожному пільговику, а не надавати ці кошти на збагачення керівництва приватної компанії.

Лозівська міська рада

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: