31.10.2018 Інформація про хід проведення профілактичного рейду до місць масового збору молоді щодо виявлення неповнолітніх, схильних до вживання алкогольних напоїв на території м. Лозова

26 жовтня 2018 року відповідно до графіку проведення профілактичних рейдів щодо запобігання бездоглядності, безпритульності серед дітей, виявлення дітей, схильних до вживання алкогольних напоїв, перевірки умов проживання дітей у сім’ях, які перебувають в складних життєвих обставинах службою у справах дітей Лозівської міської ради на чолі з головним спеціалістом Бровко В.В. при тісній взаємодії разом з представником Лозівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Кобилка А.О., сектору ювенальної превенції Лозівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області Москалика М.С. було проведено профілактичний рейд до місць масового збору молоді з метою виявлення неповнолітніх, схильних до вживання алкогольних напоїв та тютюнопаління.

В ході проведення рейду було перевірено місця масового відпочинку молоді. Неповнолітніх, які вживали алкогольні напої та тютюнові вироби в громадському місті виявлено не було. Натомість членами рейдової групи в вечірній час було помічено та затримано неповнолітнього підлітка, який продавав квіти та пропонував їх перехожим. Дитина була одягнена не по сезону, вся тремтіла від холоду. Спеціалістами було вжито негайних заходів щодо повернення підлітка додому.

З батьками неповнолітнього проведено профілактично-роз’яснювальну бесіду щодо недопущення залучення дитини до різних форм праці в вечірній та нічний час, належного виконання своїх батьківських обов’язків, забезпечення потреб дитини в повному обсязі.

Відповідно до ст.32 Конвенції ООН «Про права дитини» кожна дитини має право на захист від експлуатації та шкідливих для її здоров’я видів робіт.

Враховуючи вищезазначене, батьки неповнолітнього будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за порушення прав дитини згідно з Конституцією України за недотримання прав і свобод дітей.

 

Источник: http://lozovarada.gov.ua/novini/informatsiya-pro-khid-provedennya-profilaktichnogo-rejdu-do-mists-masovogo-zboru-molodi-shchodo-viyavlennya-nepovnolitnikh-skhilnikh-do-vzhivannya-alkogolnikh-napojiv-na-teritoriji-m-lozova-2.html

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: