30.10.2018 Сергій Красноперов: «Я йду з посади, але не йду з політичного життя, впевнений, що разом ми зробимо ще багато для Лозівщини»

Моє звільнення  з посади голови Лозівської районної державної адміністрації у багатьох викликало подив. З одного боку, через те, що видимих причин не було, а з іншого — можливо, ще й тому, що про причини такого рішення не було сказано відкрито. З цього приводу й досі точаться різні розмови… Як на мене, це рішення було цілком логічним. Я йду з посади глави району з власної ініціативи, за власним бажанням у зв’язку з переходом на іншу роботу. Я йду з посади, але не йду з політичного життя,  впевнений, що ми з вами разом зробимо ще багато для розвитку  рідного Лозівського краю,  розвитку нашої Слобожанщини. Мені не соромно за те, як працювала моя команда. Саме тому, що робота в нашій команді була злагоджена, вдалося досягти багатьох позитивних результатів. Попереду у мене не менш складний період і ще більше планів. Але разом з тим — більше надій, що вдасться здійснити усе задумане. Готовий відзвітуватися про те, що зробила моя команда за ці непрості чотири роки.

Я очолив Лозівську райдержадміністрацію на початку квітня 2014 року. Як голова райдержадміністрації, я робив усе можливе, аби на території району у цей складний період був збережений мир і спокій, а наша Лозівщина впевнено йшла шляхом розвитку. Зосередив свою увагу на вирішенні питань соціально-економічного розвитку та забезпеченні відповідного функціонування бюджетних галузей району. Важливо, що з перших днів на посаді голови райдержадміністрації знайшов підтримку і взаєморозуміння депутатів Лозівської районної ради, сільських та селищних голів. У нас розпочалась згуртована й активна співпраця.

Найбільша проблема, з якою ми зіткнулися, – пошук коштів, оскільки Лозівський район був майже на 70% дотаційним. Але нам все-таки вдалося змінити підходи до формування місцевого бюджету і зробити певні зрушення. Зокрема, максимально переглянули ставки місцевих податків і зборів і змогли наповнити районний бюджет. Але тільки за рахунок  бюджету розбудувати і виконати ту програму, яку ми собі намітили, було дуже важко, тому що основні зароблені кошти ідуть в першу чергу на забезпечення заробітної платні бюджетним організаціям. Об’єднавши зусилля з головою Харківської обласної державної адміністрації Юлією Світличною, народними депутатами України Іриною Єфремовою та Анатолієм Гіршфельдом, депутатом Харківської обласної ради Ларисою Орловою з державного та обласного бюджетів, з інших программ тільки за останні два роки на соціально-економічний розвиток району було направлено більше 36  мільйонів гривень.

Упродовж чотирьох років нам разом вдалося реалізувати багато гарних проектів. Ми  здійснювали благоустрій наших сіл та селищ, ремонтували заклади освіти та культури, зміцнювали матеріально-технічну базу шкіл, поповнили освітянський автопарк,  відкрили додаткові групи та будували новий дитячий садок… Робили все, щоб проблеми, які накопичувалися десятиріччями, більше в нашому житті не з’являлися.

Сьогодні я не маю сумнівів у тому, що громадам Лозівщини вдасться реалізувати все заплановане, бо завдяки реформі децентралізації, ініційованій Президентом Петром Порошенком, місцеві бюджети вперше за роки незалежності мають достатньо коштів для свого розвитку.

Звісно, позитивних результатів не може бути через день, тиждень чи місяць. Рух уперед – то велика й клопітка робота. Тож і маємо працювати сповна та кожен на своєму рівні. Тоді у державі буде видно позитивні зміни.

Я дякую усім за співпрацю, підтримку та взаєморозуміння. Дякую всім, хто був поряд. Найперше, що хотів би побажати лозівчанам – це віри у майбутнє нашої країни та витримки, а нашій Лозівщині процвітання та подальшого розвитку.

Сергій Красноперов

Источник: http://lozova-rda.kh.gov.ua/news/296/62289

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: