30.10.2018 Керівництво міста і району розглядає можливість розміщення ЦБС в Катеринівці

 

Питання розміщення Лозівської центральної бібліотечної системи у селі Катеринівка обговорили на виїзній нараді за участі Лозівського міського голови Сергія Зеленського, заступника голови районної державної адміністрації Юрій Петренка, працівників Катеринівської ЗОШ, Будинку дитячої та юнацької творчості і ЦБС.

«Приміщення в яких розміщені районний Будинок дитячої та юнацької творчості, Катеринівська ЗОШ та районне Управління соціального захисту населення необхідно зберегти, — наголосив міський голова Сергій Зеленський. — Вільними лишаються великі площі в будівлях. Тому ми повинні максимально їх заповнити, один з варіантів – розміщення ЦБС та архіву.» Також міський голова пройшовся коридорами Катеринівської ЗОШ та поспілкувався з директором школи Юрієм Шукалюковим про проблемні питання ремонтів.
В зону обслуговування Лозівської ЦБС входять 32 бібліотеки, які обслуговують 94 населених пункта і 21 тисяча користувачів. З них 6 тисяч дітей та 3 тисячі юнацтва. В бібліотеках працюють 44 бібліотекаря.

Источник: http://lozovarada.gov.ua/novini/kerivnitstvo-mista-i-rajonu-rozglyadae-mozhlivist-rozmishchennya-tsbs-v-katerinivtsi.html

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: