28.03.2019 Служба у справах дітей та Центр соціальних служб переїхали до нового приміщення

28.03.2019 Служба у справах дітей та Центр соціальних служб переїхали до нового приміщення

Джерело: http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini/sluzhba-u-spravakh-ditej-ta-tsentr-sotsialnikh-sluzhb-perejikhali-do-novogo-primishchennya.html

27 березня, перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Марк Беккер у рамках робочого візиту до Лозової відкрив нове відремонтоване приміщення Служби у справах дітей та Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Лозівської міської ради. За ініціативи мера Лозової Сергія Зеленського для зручності відвідувачів служби розмістили в одному місці — на 2-му поверсі будівлі Лозівської районної державної адміністрації. За кошти міського бюджету приміщення відремонтували та закупили меблі.

«Тут дійсно створені комфортні умови, як для працівників так і для відвідувачів обох служб, — наголосив перший заступник голови ХОДА Марк Беккер. — Це добре, що саме ці служби перебуватимуть в одному місці, людина матиме можливість прийти на прийом і отримати усі послуги і консультації , які стосуються захисту прав та інтересів дітей».
Зі створенням ОТГ збільшилося навантаження на службу по усіх напрямках роботи. Усього дитячого населення у Лозівській міській ОТГ 13,5 тисяч, — розповіла начальник служби в справах дітей Світлана Брєжнєва. Також додала, що В ОТГ діє 6 дитячих будинків сімейного типу. Один з них за сприяння голови ХОДА Юлії Світличної у минулому році отримав субвенцію у розмірі 1,6 мільйона гривень на придбання будинку. У цій родині виховується 8 дітей позбавленого батьківського піклування.
Начальник Служби у справах дітей Світлана Брежнєва та директор Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Світлана Нескородько дякували керівництву області та міста за допомогу і підтримку в роботі служб.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: