28.03.2019 Керівники області і району відкрили КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Лозівської районної ради Харківської області»

28.03.2019 Керівники області і району відкрили КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Лозівської районної ради Харківської області»

Джерело: http://lozova-rda.kh.gov.ua/news/296/65907

27 березня, перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Марк Беккер, голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов та голова Лозівської районної ради Володимир Лаптєв провели урочисту церемонію відкриття комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Лозівської районної ради Харківської області», на якій були присутні представники виконавчої влади, органів місцевого самоврядування області та району, керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації педагогічні працівники закладу та батьківський загал.

«Дорогі друзі! Мені дуже приємно знаходитися сьогодні саме тут, — сказав Марк Беккер. — В першу чергу, хочу передати вам поздоровлення голови ХОДА Юлії Світличної з нагоди відкриття інклюзивно- ресурсного центру.

Інклюзивна освіта сьогодні – індикатор нації. Адже саме за рівнем впровадження інклюзії прослідковується ставлення держави до суспільства.  В створення цього інклюзивно-ресурсного центру вкладено великі кошти з обласного і місцевих бюджетів, докладено колосальні зусилля. Коли людство, в першу чергу, думає про дітей, а особливо – про тих дітей з особливими потребами, це характеризує рівень соціуму. Інклюзія важлива як для самих дітей, так і для суспільства, котре повинно розуміти, що це таке.

Впровадження індивідуальних форм навчання через інклюзію, через створення інклюзивно-ресурсних центрів сприяє більш якісному навчанню і вихованню загалом.

На сьогоднішній день Харківська область є лідером не тільки в економічному розвитку, але й по впровадженню інклюзивної освіти. Лозівський район успішно працює в цьому напрямку і створює прекрасні умови для навчання дітей з особливими освітніми потребами.»

«Відвідуючи Краснопавлівський ліцей, я завжди відчуваю особливу атмосферу, яка тут панує, — сказав голова Лозівської райдержадміністрації Ашот Керопов. — Цей захід лише підкреслює той факт, що тут працюють справжні професіонали і майстри свого діла. Хочу зазначити, що Краснопавлівський ліцей – найбільший опорний заклад у Лозівському районі. Тут навчається 696 учнів.

Сьогодні справді історичний день. Ми спостерігали і безпосередньо приймали участь у процесі створення інклюзивно-ресурсного центру та оперативно реагували на ті виклики, котрі отримували. Діти з особливими освітніми потребами повинні адаптуватися до соціуму, а соціум – до дітей. І завдяки виключному професіоналізму педагогів, які працюють в інклюзивно-ресурсному центрі, ми будемо виконувати це завдання.

На сьогодні ми є одними із лідерів в освітній галузі – створено чотири освітні округи. Владою району, управлінням освіти Лозівської райдержадміністрації робиться все можливе, аби поставлені перед нами завдання в освітній галузі були виконані на найвищому рівні.»

Також у своїй промові Ашот Оганесович подякував очільниці області Юлії Світличній та Марку Беккеру за постійну підтримку та безпосередню участь у вирішенні нагальних питань Лозівського району.

Вітали із нагоди відкриття центру і голова районної ради Володимир Лаптєв та помічник народного депутата А.Гіршфельда Олег Губенко.

Після промови керівники області і району вручили адміністрації Краснопавлівського ліцею та КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» подарункові сертифікати на придбання необхідного приладдя.

Від імені батьківського колективу Людмила Олєшко подякувала керівникам області і району за надану можливість забезпечити дітям з особливими потребами інклюзивну освіту.

Посадовці оглянули приміщення центру – кабінет практичного психолога та логопеда, а також ресурсну кімнату закладу. В.о. директора КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Світлана Пугачова поінформувала гостей, що на даний час в Центрі створено належні умови для дітей з особливими освітніми потребами. В приміщенні Центру здійснено поточний ремонт кабінетів психолога і логопеда. Навчальні приміщення облаштовано меблями, необхідною технікою та дидактичними матеріалами.

З метою належного функціонування КУ «Інклюзивно-ресурсний центр Лозівської районної ради Харківської області» в частині проведення ремонтних робіт та оснащення було виділено з різних джерел фінансування кошти на загальну суму 373431,00 грн. із них:

  • з обласного бюджету – кошти в сумі 191248,00 грн (придбання комп’ютерної техніки, телевізійного обладнання, меблів);
  • з районного бюджету – кошти в сумі 182183,00 грн (проведення ремонту підлоги, вирівнювання стін, улаштування підвісної стелі, проведення електромонтажних та сантехнічних робіт).

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: