26.11.2018 СПІВПРАЦЯ ЛОЗІВСЬКОГО МІСЬКОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ’Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ З GIZ (Німеччина)

19 листопада 2018 року директор Лозівського міського центру  соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Світлана Нескородько  взяла участь у заході «Досягнуті результати. Співробітництво з GIZ 2015-2018», організованому  Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH  у м.Харків.

GIZ підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини  на шляху демократичних перетворень, пропонує ефективні рішення для політичного, економічного та соціального розвитку,  насамперед, в громадах, що прийняли внутрішньо переміщених осіб. Пріоритетними напрямками німецько-української співпраці є сталий економічний розвиток територій, підвищення рівня місцевого самоврядування, тощо.

За сприяння GIZ у приміщенні Центру обладнано діалогову кімнату (кімнату психоемоційного розвантаження), де фахівці спілкуються з клієнтами з питань, що турбують різні верстви населення.

Кімната психологічного розвантаження – це спеціально організований простір, метою застосування якого виступає гармонізація психоемоційного стану, зняття перевтоми та підняття рівня працездатності людини. Найчастіше у кімнатах психологічного розвантаження вирішуються внутрішньо особистісні проблеми, наприклад, сварки з близькою людиною або смерть емоційно значущої особи.  Також це можуть бути міжособистісні конфлікти — напружені стосунки між батьками та дітьми,  з колегами або керівництвом, зниження рівня мотивації, творча криза. Даний психологічний метод є універсальним. Психологічне розвантаження є надзвичайно актуальним та дієвим способом гармонізації психоемоційного стану особистості, саме тому кімнати психологічного розвантаження є надзвичайно популярними у світі.

У нашій кімнаті працюють досвідченні психологи, які пройшли відповідне навчання та мають великий позитивний досвід застосування своїх знань та вмінь. Пропонуємо мешканцям Лозівської міської об’єднаної територіальної громади відвідати нашу діалогову кімнату та, у разі потреби,  отримати необхідну психологічну підтримку.

Чекаємо на вас за адресою: мікрорайон 3, буд. 38, 1 під’їзд, 1 поверх, м. Лозова.
Джерело: http://lozovarada.gov.ua/novini/spivpratsya-lozivskogo-miskogo-tsentru-sotsialnikh-sluzhb-dlya-sim-ji-ditej-ta-molodi-z-giz-nimechchina.html

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: