26.11.2018 У мерії пройшла екстрена нарада з приводу можливого введення воєнного стану в Україні

Сьогодні, 26 листопада, під головуванням Лозівського міського голови Сергія Зеленського за участі керівництва Лозівської РДА, районної ради та керівників силових структур відбулася нарада щодо можливості введення воєнного стану в Україні та вирішення питань, які будуть поставлені перед громадою міста Лозова, ОТГ та районною владою.

Керівники правоохоронних органів доповіли про переведення їхніх підрозділів на посилений варіант несення служби та готовність особового складу приступити до виконання службових обов’язків в умовах воєнного стану.
Під час наради міський голова наголосив: «Ситуація у місті та області контрольована. Разом ми повинні забезпечити стале функціонування всіх установ, підприємств і організацій. Не допустити соціальної напруги серед населення, антиукраїнського настрою та дестабілізації ситуації в місті і районі. Бути готовими до прийняття рішення Верховної ради, позачергове засідання якої пройде сьогодні о 16.00 годині щодо введення воєнного стану в Україні.»
У місті і районі посилено контроль в дитсадках і школах, налагоджена тісна співпраця зі старостами старостинських округів Лозівської ОТГ та сільськими головами.

Джерело: http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini/u-merii-proishla-ekstrena-narada-z-pryvodu-mozhlyvoho-vvedennia-voiennoho-stanu-v-ukraini.html

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: