26.10.2018 Звернення Лозівського міського голови до Дня визволення від нацистських окупантів

 

Шановні земляки, ветерани Другої світової війни!

Від імені виконавчого комітету, міської ради, від себе особисто вітаю Вас з 74-ю річницею вигнання нацистських окупантів з України! 

Низько вклоняємося та висловлюємо глибоку пошану всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам і підпільникам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога. Дякуємо солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн. Згадуємо тих, чиє життя забрала та війна.

Страшну ціну заплатив наш народ за право бути вільним. Ми пишаємось героїзмом, силою духу та мужністю наших ветеранів, які у ті буремні роки звільняли від окупантів рідну землю та багато європейських країн, а згодом, у надзвичайно важких умовах, відбудовували зруйновані міста та села, відроджували економіку, плекали наше мирне майбутнє.
На жаль, зараз ми зіткнулися з новою трагічною реальністю. Уже тривалий час українцям доводиться збройно захищати свою країну, протистояти агресору, що цинічно наважився на насильницьке перекроювання кордонів.Сучасні захисники України виявились гідними слави своїх дідів і прадідів, а тому ми твердо віримо в те, що мир прийде на нашу землю.
Шановні переможці, Ваша мужність і відвага, героїзм та нескореність є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного Вам здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних і близьких.
Лозівщина пишається своїми героями!

З повагою,
Лозівський міський голова
Сергій Зеленський

Источник: https://lozovarada.gov.ua/golovni-novini/zvernennia-lozivskoho-miskoho-holovy-do-dnia-vyzvolennia-vid-natsystskykh-okupantiv.html

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: