26.10.2018 З 12 листопада проїзд у Лозівських маршрутках коштуватиме 7 гривень

Сьогодні, 26 жовтня, таке рішення прийняли на засіданні виконавчого комітету міської ради. Спеціалісти управління економіки вивчили пропозиції перевізників, щодо підняття тарифу до 8 гривень, а пенсіонерам до 4-х.

Основною передумовою для підвищення проїзду перевізники називають: здорожчання паливно-мастильних метеріалів та запчастин і необхідністю підняття заробітної плати водіям маршруток. Проаналізувавши розрахунки спеціалісти міськради дійшли висновку, що економічно обгрунтований тариф – 7 гривень.

Міський голова Сергій Зеленський вказав перевізникам на неналежний технічний та санітарний стан маршруток, зауважив, що з моменту останнього підняття тарифу перевізники не покращили якість автопарку. Міська влада зі свого боку сприяє роботі перевізників, за підтримки голови ХОДА Юлії Світличної ремонтує центральні вулиця міста і забезпечує належний проїзд для маршруток.

Після обговорень виконком міської ради приймає рішення про підняття тарифу до 7 гривень, для пенсіонерів до 4-х, а школярі в маршрутних таксі, як і раніше їздитимуть за 2 гривні.

Источник: http://lozovarada.gov.ua/novini/z-12-listopada-projizd-u-lozivskikh-marshrutkakh-koshtuvatime-7-griven.html

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: