26.04.2019 У Лозовій дбатимуть про безпеку мешканців у святкові дні

26.04.2019 У Лозовій дбатимуть про безпеку мешканців у святкові дні

Джерело: http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini/u-lozovij-dbatimut-pro-bezpeku-meshkantsiv-u-svyatkovi-dni.html

Правоохоронці, рятівники, медики, працівники житлово-комунального господарства готові до проведення Великодніх свят. Про це керівники установ доповіли на нараді, яка пройшла сьогодні, 26 квітня, у мерії під головуванням першого заступника Лозівського міського голови Олександра Жидкова.
— Я закликаю усі служби Лозівської міської ОТГ у святкові дні працювати злагоджено й забезпечити безпеку й комфортний відпочинок мешканців упродовж п’яти вихідних днів, — наголосив Олександр Жидков. — Особливу увагу звертаю на проведення богослужінь у храмах. Поліцейським і рятівникам забезпечити підтримання належного правопорядку та пожежної безпеки. Не допустити загострення криміногенної ситуації
Також Олександр Жидков просив посилити патрулювання в громадських місцях, парках, скверах, містах відпочинку молоді.  До цього задіяти громадський патруль.
Освітянам — не допустити присутності відпочивальників на територіях шкіл. Берегти майно й чистоту на подвір’ях навчальних закладів. Для недопущення нещасних випадків провести профілактичні бесіди з учнями шкіл про заходи безпеки на залізниці.
У вихідні дні КП «Еко-Сан» займатиметься підтриманням чистоти міста й просить містян прибирати за собою сміття у містах відпочинку та берегти молоді зелені насадження від пошкоджень.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: