26.02.2019 Ремонти доріг у Лозовській ОТГ розпочнуть з настанням сприятливих погодних умов

Джерело: http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini/remonti-dorig-u-lozovskij-otg-rozpochnut-z-nastannyam-spriyatlivikh-pogodnikh-umov.html

На засіданні виконавчого комітету сьогодні, 26 лютого, члени виконкому затвердили перелік доріг комунальної власності Лозівської ОТГ,  ремонт яких проведуть за кошти міського бюджету.

Капітально у цьому році відремонтують дорогу по бульвару Шевченка, в межах вулиць Привокзальна та Слобожанська. Вулиці Гвардійську, Павлоградську та Кооперативну. Проведуть капітальний ремонт дорожнього покриття з елементами благоустрою дороги Лозова – Хлібне — Панютине та дороги по вулиці Степовій у селі Українське. На розробку проектної документації капремонту доріг з міського бюджету виділено 760 тисяч гривень.

На поточні ремонти доріг по 27 вулицях та ремонти внутрішньо квартальних доріг в межах мікрорайонів 1,2,4,9 та внутрішньо квартального тротуару в межах мікрорайону № 5 з бюджету виділено 6,5 мільйона гривень. Начальник Управління житлово-комунального господарства Олександр Залізінський наголосив, що це не остаточний перелік доріг і після сходу снігу та проведення додаткових обстежень, особливо по старостинських округах,  перелік робіт по ремонту доріг і тротуарів буде доповнено та виділено додаткові кошти.

  • -Ми змушені направляти кошти на поточні ремонти,- сказав міський голова Сергій Зеленський. — Своєчасність обслуговування і підтримання доріг ямковими ремонтами дає можливість зберегти дорожнє покриття і подовжити термін його дії. Ми розуміємо, що поточний ремонт дає ефект лише на рік, але без вжиття цих заходів доріг у Лозовій за два-три роки зовсім не буде. Провести капітальні ремонти за рахунок міського бюджету немає можливості.

У цьому році з обласного та державного бюджетів за підтримки голови ХОДА Юлії Світличної виділяються рекордні суми на будівництво та ремонти доріг і шляхопроводів по Лозівській ОТГ, продовжив міський голова Сергій Зеленський. У квітні вже розпочнеться будівництво об’їзної дороги протяжністю 1,6 кілометра та буде відремонтовано майже шість кілометрів дорожнього покриття. З урахуванням двох шляхопроводів, на це виділено 58 мільйонів гривень.

Також за державні кошти цього року відремонтують шляхопроводи в селах Катеринівка, Українське та Новоіванівка, за обласні – шляхопровід у Бунаковому. Міський голова звернув увагу в.о. старост Катеринівського, Новоіванівського та Домаського старостинських округів, що під час ремонту шляхопроводів необхідно врахувати і тротуари, які проходять уздовж, та облаштувати пішохідні переходи. Не залишати ці роботи на потім і використовувати кошти раціонально.

В обласному бюджеті заплановані майже 6 мільйонів на ремонт дороги у селі Мільцівка, більше 10 мільйонів на ремонт дороги Катеринівка-Садове та до 1-го мільйона на ділянку дороги Нова Іванівка-Орілька. Розглядається можливість виділення обласних коштів на ремонт вулиці Гвардійської.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: