25.10.2018 Цього року на ремонти доріг у Лозовій витрачено більше 21-го мільйона гривень

25.10.2018 Цього року на ремонти доріг у Лозовій витрачено більше 21-го мільйона гривень

 

Цього року Лозова отримала рекордну суму на поточні та капітальні ремонти доріг. Завдяки підтримці голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної, депутатів обласної і міської рад на ремонти витрачено більше 21-го мільйона гривень.

«Ми змогли мобілізувати ресурси і наповнити міський бюджет та виділити кошти на ремонт доріг, хоча ситуація на початку року була складною, — розповів міський голова Сергій Зеленський. — Цього року з бюджету міста на дороги витрачено 8 мільйонів гривень (у минулому – 9 млн). Це незначні кошти, але нам вдалося відремонтувати ділянки доріг для масового проїзду автотранспорту і маршрутних таксі, під’їзди до шкіл та дитячих садків. Є ще багато проблем з дорогами у Лозовій, — визнає мер. – Вони стоять на контролі, й у наступному році ми плануємо збільшити видатки на капітальні і поточні ремонти, особливу увагу приділимо внутрішньоквартальним дорогам на мікрорайонах.»
Завдяки коштам обласного бюджету розпочато капітальний ремонт Бульвару Шевченка, цього року вже освоєно 2,5 мільйона гривень. Згідно з проектом, по Бульвару Шевченка передбачена повна реконструкція дорожнього покриття з елементами благоустрою на 36 мільйонів гривень.
Наразі триває капітальний ремонт ділянки дороги Мерефа-Павлоград, яка пролягає через Лозову. Ремонти завершилися по вулицях Кооперативній і Павлоградській, тривають по Гвардійській. На звернення міського голови Сергія Зеленського до голови ХОДА Юлії Світличної з обласного бюджету на це виділено 10.5 мільйона гривень. У наступному році керівництво міста сподівається отримати кошти на ремонт ділянки дороги Мерефа-Павлоград від села Українського до кордону з Дніпропетровською областю.
Також міський голова розповів, що з обласного бюджету надійшов 1 мільйон гривень на проектування об’їзної дороги, у бік Панютиного, довжиною 1,3 км. На її будівництво у наступному році планують виділити 60 мільйонів гривень. Це дасть можливість відвести вантажний транспорт з центру міста Лозова.
Значні кошти з обласного бюджету виділено на ремонти доріг в старостинських округах. Капітально відремонтовано дорогу по Панютиному та частково по Катеринівці, здійснено ремонт дорожнього покриття на Герсеванівському шляхопроводі, сюди витрачено 32 мільйони гривень. Освоєно вісім мільйонів гривень на ремонти доріг в селах Садовому та Новій Іванівці. З настанням належних погодних умов продовжаться роботи в селах Царедарівка, Шатівка і Яковлівка.

Источник: http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini/tsogo-roku-na-remonti-dorig-u-lozovij-vitracheno-bilshe-21-go-miljona-griven.html

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: