25.03.2019 Вітання голови Лозівської районної державної адміністрації Ашота Керопова з нагоди Дня Служби безпеки України

25.03.2019 Вітання голови Лозівської районної державної адміністрації Ашота Керопова з нагоди Дня Служби безпеки України

Джерело: http://lozova-rda.kh.gov.ua/news/296/65707

Шановні працівники Служби безпеки України!

Щиро вітаю вас з професійним святом!

Органи Служби безпеки України є інструментом викриття й попередження злочинів проти життя, честі та гідності людей, боротьби з корупцією та організованою злочинністю.

Сьогодні СБУ – це високопрофесійний колектив, для якого захист Батьківщини є справою життя, а служіння українському народові – покликом серця. Працівники Служби  безпеки України з честю виконують покладені на них обов’язки з дотриманням принципів законності, справедливості, професіоналізму.

Окремі слова подяки і пошани ветеранам Служби безпеки України, що віддали багато сил і здоров’я нелегкій праці — захисту України.

З нагоди професійного свята бажаю всім працівникам і ветеранам Служби безпеки України міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях, миру і злагоди, добробуту і нових професійних досягнень!

Хай щодня Ваше життя буде сповнене радістю, а в сім’ях панують тепло і затишок. Невичерпної енергії Вам, сил і наснаги в такій важливій сфері діяльності, як Ваша.

 

З повагою,

Голова Лозівської районної державної адміністрації
Ашот Керопов

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: