25.03.2019 На розширеній нараді обговорили відкриття КУ «Інклюзивно-ресурсний центр»

25.03.2019 На розширеній нараді обговорили відкриття КУ «Інклюзивно-ресурсний центр»

Джерело: http://lozova-rda.kh.gov.ua/news/296/65840

Сьогодні, 25 березня, голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов провів розширену апаратну нараду.

Голова РДА наголосив на тому, що всі керівники відділів і підрозділів райдержадміністрації повинні в рамках діючого законодавства усіляко сприяти роботі окружної виборчої комісії з організаційних та технічних питань в рамках підготовки та проведення виборів Президента України.

В ході наради обговорені організаційні питання щодо церемонії відкриття 27 березня у приміщенні Краснопавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр», на якій очікується приїзд першого заступника голови Харківської обласної державної адміністрації Марка Беккера.

Крім того, озвучено рішення створити комісію з ревізії об’єктів інфраструктури району, яка буде займатися проблемними питаннями обліку об’єктів нерухомості, котрі перебувають на балансах сільських, селищних рад та шляхами їх вирішення.

У рамках апаратної наради розглянуто питання перспективи та доцільності створення єдиного освітнього простору на території Лозівщини. Особливу увагу голова Лозівської райдержадміністрації Ашот Керопов акцентував на тому, що сільські, селищні ради повинні до 15 квітня на пленарних засіданнях сесій розглянути вищезазначене питання і від імені своїх громад винести рішення щодо перспектив створення єдиного освітнього простору Лозівщини.

Обговорили і поточні питання. Серед них: модернізація повітряних ліній електропередач на території терцентру райдержадміністрації, правила та строки подання звітної інформації та порядок чергування держслужбовців.

Голова Лозівської райради Володимир Лаптєв проінформував присутніх щодо організаційних питань проведення чергового пленарного засідання сесії районної ради.

За підсумками розширеної апаратної наради Ашот Керопов надав відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій району.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: