26.03.2019 Молодь здатна міняти світ на краще

26.03.2019 Молодь здатна міняти світ на краще

Джерело: http://lozovarada.gov.ua/novini/molod-zdatna-minyati-svit-na-krashche.html

Чергові демократичні вибори Президента України відбудуться 31 березня 2019 року. З кожними виборами ми пов’язуємо надії на кращі зміни – верховенство закону, зростання добробуту людей, знищення корупції і досягнення миру в країні. Демократичні вибори означають значну кількість кандидатів, які дають привабливі передвиборчі обіцянки, пропонують різні напрями розвитку країни. Як зробити свій вибір? Діти і молодь, молодші 18 років ще не мають права виборчого голосу, але це не означає, що в них немає власної думки. Вони вже є громадянами України!

Для формування у дітей активної громадянської позиції у країні проходить Всеукраїнська імітаційна гра-моделювання «Я обираю Президента України». Гра проводиться в рамках проекту з громадянської освіти та політичної просвіти. Під час гри діти вчаться розуміти сутність демократії та виборчого процесу, аналізувати передвиборчі програми.

Пройшла така гра і на базі Лозівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. До нас в черговий раз прийшли учні 8-А класу Лозівського навчально — виховного комплексу № 10 з класним керівником Сендецькою Тетяною Миколаївною. Вони провели захід для дітей облікових категорій, які були запрошені працівниками центру.

«Мені дуже сподобалось! У дорослих є думка, що дитина не може нічого вирішувати в своєму житті, а ця гра — шанс показати, що ти сам здатен вирішувати долю своєї держави, свого міста. Це важливо!» — розповідали діти.

Наголошуємо, що це не політизація дитячого середовища, а виховання активного та дієвого громадянина. Адже молодь повинна міняти світ на краще.

Наш захід пройшов під гаслом «Ми — молодь, теж маємо голос, ми здатні міняти світ на краще».

Завжди з вами,

Лозівський міський центр соціальних

служб для сім’ї, дітей та молоді

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: