26.03.2019 Лозівчанам пропонують брати участь у розвитку міста

26.03.2019 Лозівчанам пропонують брати участь у розвитку міста

Джерело: http://lozovarada.gov.ua/novini/lozivchanam-proponuyut-brati-uchast-u-rozvitku-mista.html

Проект «Бюджет участі» презентував лозівчанам доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту державного управління Олег Кулініч. Захід пройшов 22 березня у великій залі міської ради, на який запросили представників підприємств, установ та організацій міста, депутатів, молодіжних активістів.

Олег Кулініч розповів, що проект передбачає безпосередню участь мешканців у розвитку своєї громади. Містяни запропонувавши власні проекти мають можливість їх реалізувати за кошти міського бюджету. Для цього необхідно подати проект пов’язаний з покращенням життя в місті, взяти участь у конкурсі, перемогти в голосуванні і спостерігати за тим, як проект реалізують.
В Україні вперше бюджет участі було впроваджено в 2015 році в трьох містах: Чернігові, Черкасах та Полтаві. На сьогоднішній день у Харківській області проект вже запрацювавв Первомайську, Мерефі, Чугуєві, Краснограді, Старосалтівській ОТГ, Нововодолазькій ОТГ, Боровій. У Лозовій також розглядають можливість залучення містян до розвитку міста.
Директор Лозівського центру молоді Вадим Гоч розповів, молодіжний хаб «PIXEL» виграв грант від німецької організації GIZ. За її рахунок 30 активістів з Лозової пройдуть тренінги і отримають базові знання з написання проектів по розвитку міста і в подальшому надаватимуть допомогу лозівчанам брати участь у проекті «Бюджет участі».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: