25.02.2019 Що потрібно знати українським громадянам, які збираються працювати, навчатися або одружуватися за кордоном, щоб запобігти торгівлі людьми

Джерело: http://lozova-rda.kh.gov.ua/news/299/65135

У лютому 2019  році  Лозівською районною державною адміністрацією зафіксовано звернення  особи мешканця м. Лозова, яка вважає себе постра-ждалою від торгівлі людьми. Управлінням праці та соціального захисту населення Лозівської районної державної адміністрації згідно ЗУ «Про протидію торгівлі людьми» та постановою кабінету міністрів від 22 серпня 2012р. № 783, була проведена робота щодо з’ясування обставин та оформлення усіх необхідних документів для встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.
Управлінням праці та соціального захисту населення Лозівської районної державної адміністрації, також була проведена роз’яснювальна робота з постраждалим, щодо недопущення цієї ситуації повторно. На даний час пакет документів переданий до Міністерства соціальної політики України для розгляду всіх обставин справи та встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.
Що   потрібно   знати  українським   громадянам,   які збираються працювати, навчатися або одружуватися за кордоном, щоб запобігти торгівлі людьми.
1.  Нікому   не   довіряйте    Ваш   паспорт.   Документи,    що засвідчують   Вашу   особу,   завжди   повинні   знаходитися тільки у Вас.
2.  Якщо     Ви     збираєтеся     працювати     чи     навчатись, потурбуйтесь,     щоб     Ваш     контракт     був     написаний зрозумілою Вам мовою, а також щоб умови, місце та час Вашої майбутньої праці були чітко обумовлені.
3.  Залиште  вдома  або  своїм  друзям  чи  близьким  детальну інформацію про своє перебування за кордоном з адресою та контактними телефонами, а також копією свого паспорта та контракту. Ми б також рекомендували залишити своє фото та адреси своїх іноземних друзів.
4.  Не   забудьте   з’ясувати   номери   телефонів   українських посольств  та  консульських  представництв  за  кордоном. Якщо  Ви опинились у скрутній ситуації або Вам хтось загрожує, — звертайтесь до представників своєї країни, які допоможуть Вам.
5.  У    зарубіжних    країнах    активно    працюють    неурядові організації та служби, котрі надають допомогу особам, які опинились у скрутному становищі.
6.  Термін    перебування    на    території   іноземної   держави вказаний   у    Вашій    візі.    Порушення    візового    режиму унеможливить Ваш наступний виїзд за кордон.
7.  Не забувайте, що знання хоча б елементарних слів іноземної мови значно полегшить  Ваше перебування за кордоном та виручить у скрутну хвилину.
Якщо ви стали жертвою торгівля людьми звертайтесь до Національної «Гарячої лінії» з протидії торгівлю людьми за телефоном 0-800-505-501
Управління праці та соціального захисту
населення Лозівської РДА

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: