25.02.2019 Пройшла нарада щодо транспортного обслуговування населення району

Джерело: http://lozova-rda.kh.gov.ua/news/299/65152

25 лютого під головуванням голови Лозівської районної державної адміністрації Ашота Керопова пройшла нарада щодо транспортного обслуговування населення району.

У роботі наради також взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Петренко, заступник голови РДА Олександр Марченко, заступник Лозівського міського голови Олексій Корпан, начальник управління економіки Лозівської міськради Сергій Гранкін, начальник відділу економічного розвитку РДА Світлана Гасимова, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Вікторія Бойко, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури РДА Валерій Умбатов, Орільський селищний голова Іван Крикун, головний інженер філії «Лозівський райавтодор» ДП «Харківський облавтодор» Максим Сиваков, керуюча справами Лозівської райради Любов Масюк та автоперевізники Олексій Криворучко, Анатолій Жовтий і Юрій Яворін.

Згідно з порядком денним були розглянуті питання про стан обслуговування населення приміськими автобусними маршрутами; про розгляд листа Харківського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України щодо надання інформації про укладені договори між районною державною адміністрацією та суб’єктами господарювання, що здійснюють перевезення пасажирів в районі; щодо особливостей виконання договорів про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Лозівського району; про розгляд звернень громадян щодо транспортного обслуговування впродовж 2018 року та поточного періоду 2019 року. Крім того, відбулося обговорення щодо вирішення проблемних питань транспортного обслуговування населення району.

Нарада пройшла у форматі діалогу. Керівництвом району та міста було заслухано кожного перевізника, які висловили свої проблеми.

Перевізники наголошували на тому, що виводячи транспортні засоби на маршрути, вони ризикують життями пасажирів та водіїв. Як було сказано в ході наради, через вкрай незадовільний стан дорожнього покриття ризик аварій на маршрутах в рази збільшується і гарантувати безпеку руху важко. Крім того, це призводить до значних витрат перевізників при експлуатації автобусів.

За словами Орільського селищного голови Івана Крикуна, до селищної ради неодноразово надходили звернення громадян щодо жахливого стану дорожнього покриття. Населення Орільки нарікає на відсутність безпеки при пересуванні автомобільними дорогами.

Учасники наради активно обговорювали поставлені питання — існуючі проблеми та шляхи їх вирішення, внаслідок чого було вирішено створити робочу групу, яка буде займатися моніторингом проблемних ділянок дорожнього покриття та вирішенням профільних поточних питань. Також головному інженеру філії «Лозівський райавтодор» ДП «Харківський облавтодор» Максиму Сивакову було надано доручення в тижневий строк підготувати та надати інформацію щодо можливості початку ямкового ремонту автомобільних доріг на найбільш проблемних ділянках і, першочергово, забезпечити проїздність дороги на Орільку та за маршрутами прямування шкільних автобусів.

Перевізники також скаржилися на вандальну поведінку пасажирів на маршрутах. Тож за пропозицією перевізників голова райдержадміністрації дав доручення, аби в засобах масової інформації та по освітянських закладах району із залученням батьківського загалу були проведені бесіди стосовно культури поведінки в громадському транспорті.

Ашот Керопов, підводячи підсумки наради, наголосив: «Районна влада завжди готова іти на зустріч у вирішені проблем, адже за цим стоять наші люди, наші громадяни.  Ми маємо спільно сприяти створенню комфортних умов для якісного пасажироперевезення».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: