24.10.2018 Лозівські перевізники просять підвищення вартості проїзду в міському транспорті

Свої вимоги вони висунули під час пікетування мерії сьогодні, 23 жовтня. Вартість проїзду у міському транспорті просять підвищити до 8 гривень, пенсіонерів і учнів шкіл перевозити по 4 гривні. Аргументують це збільшенням ціни на пальне та запчастини, підвищенням мінімальної заробітної плати. А от оновити парк поки що не обіцяють, бо не вистачає коштів.

Свої пропозиції щодо підвищення тарифів перевізники виклали й міському голові Сергію Зеленському під час особистої зустрічі, яка відбулася відразу після пікету під мерією.
«Ми розуміємо, що витрати зросли, але запропонована вами ціна зависока, — наголосив мер. — До того ж надходить багато скарг від лозівчан на умови перевезення: неприбрані і неохайні маршрутки, грубі водії, а технічний стан транспортних засобів потребує значного покращення. Під час останнього конкурсу на визначення перевізників, ви брали на себе зобов’язання оновити парк і закупити маршрутні таксі з більшою кількістю посадочних місць. Та до цього часу умови не виконані. Мене у першу чергу турбує безпека населення та належні умови їхнього перевезення.»

Обґрунтованість підвищення тарифів у міських маршрутах зараз вивчають спеціалісти міської ради. Рішення про підвищення винесуть на розгляд чергового засідання виконавчого комітету міської ради, яке відбудеться 26 жовтня. Взяти участь у роботі членів виконкому міський голова запросив усіх перевізників. У місячний термін їх зобов’язали усунути усі недоліки та навести лад у маршрутних таксі.

Нагадаємо востаннє вартість проїзду підвищувалася у лютому 2017 року, на сьогодні вона складає – 4,50 грн., та 2 грн. для пенсіонерів та учнів.

Источник: http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini/lozivski-perevizniki-prosyat-pidvishchennya-vartosti-projizdu-v-miskomu-transporti.html

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: