24.06.2018 Поздравление Лозовского городского главы с Днем Молодежи

 

Шановні представники молодого покоління Лозівщини!

Прийміть мої щирі вітання з Днем молоді!

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді – свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а й душею. Воно особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. Це та пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху.

Сучасні і освічені, ви – творці сьогодення та майбутнього. Ваші енергія, завзяття і наполегливість знаходять втілення у бізнесі, політиці, у науці та на виробництві, у спорті та мистецтві. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.

З нагоди свята бажаю усім вам міцного здоров’я, здійснення всіх мрій, родинного тепла, успіхів у навчанні та праці, миру на рідній землі. Хай доля буде щедрою на добро, а ваші молодечі оптимізм та енергія – невичерпними!

З найкращими побажаннями,

Лозівський міський голова

Сергій Зеленський

Источник: http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini/shanovni-predstavniki-molodogo-pokolinnya-lozivshchini-prijmit-moji-shchiri-vitannya-z-dnem-molodi.html

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: