24.05.2019 Вітання Лозівського міського голови зі святом Останнього дзвоника

24.05.2019 Вітання Лозівського міського голови зі святом Останнього дзвоника

Джерело: http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini/vitannya-lozivskogo-miskogo-golovi-zi-svyatom-ostannogo-dzvonika.html

Дорогі учні та випускники, шановні вчителі й батьки Лозівщини!
Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника!

Для багатьох школярів він сповіщає про ще одну перегорнуту сторінку шкільного життя та чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Для випускників — цей дзвоник справді є останнім. Залишаються позаду шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора, ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Дорогі випускники, бажаю, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Впевненості вам у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
Глибоко вдячний вчителям і батькам! Ви вклали в дітей душу, серце і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали їм пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Спільно з вами та за підтримки керівництва Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради ми створюємо належні умови для навчання наших дітей, покращуємо матеріально-технічну базу навчальних закладів.
У цей святковий травневий день зичу всім жителям громади миру й добра, здоров’я і злагоди, щасливих миттєвостей та здійснення мрій, віри й упевненості в завтрашньому дні!

З найкращими побажаннями,
Лозівський міський голова
Сергій Зеленський

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: