24.04.2019 У Лозівській ОТГ оздоровлять більше семи тисяч дітей

24.04.2019 У Лозівській ОТГ оздоровлять більше семи тисяч дітей

Джерело: http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini/u-lozivskij-otg-ozdorovlyat.html

На засіданні виконкому, яке пройшло 23 квітня затверджено рішення щодо організації проведення оздоровчої кампанії.

У 2019 році заплановано охопити оздоровчими послугами 7076 дітей, що мешкають на території Лозівської об’єднаної територіальної громади або 95,0 % до загальної кількості дітей віком від 7 до 17 років, з них 5148 дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки, що складає 94,9 % до загальної кількості дітей пільгових категорії.

Послугами оздоровлення не менше 21 дня планується охопити                    1862 дитини, в тому числі 1355 дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Послугами відпочинку заплановано охопити 5214 чол., в тому числі 3793 дитини, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

Розроблено проект заходів на 2019 рік щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Заходами передбачена робота з наступних напрямів:

  • Організація підготовки, проведення та підведення підсумків оздоровчої кампанії;
  • Забезпечення повноцінного та змістовного оздоровлення та відпочинку дітей;
  • Методичне, інформаційне та кадрове забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей;
  • Медичне забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей;
  • Фінансове та матеріально-технічне забезпечення.

Розроблена дислокація літніх профільних шкіл, які знаходяться в підпорядкуванні Управління освіти, молоді та спорту міської ради.

Відповідно до дислокації у 2019 році планується відкрити 36 літніх таборів відпочинку, які знаходяться в підпорядкуванні Управління освіти, молоді та спорту міської ради. Відпочинком планується хопити 2440 дітей.

Організація та проведення оздоровчої кампанії у 2019 році буде здійснюватись за рахунок коштів бюджетів усіх рівнів, коштів підприємств, установ, організацій різних форм власності, професійних спілок і фондів, добровільних внесків юридичних та фізичних осіб, інших джерел не заборонених законодавством.

Для організації літньої оздоровчої кампанії у поточному році з міського бюджету виділено 1059,1 тис. грн., в тому числі 620,00 тис. грн. на закупівлю путівок до позаміських закладів оздоровлення та відпочинку для дітей, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Також планується залучення позабюджетних коштів (понад 7000,0 тис. грн.).

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: