24.04.2019 На засіданні виконкому розглянули більше п’ятидесяти питань

24.04.2019 На засіданні виконкому розглянули більше п’ятидесяти питань

Джерело: http://lozovarada.gov.ua/novini/na-zasidanni-vikonkomu-rozglyanuli-bilshe-p-yatidesyati-pitan.html

На засіданні виконавчого комітету міської ради, яке пройшло 23 квітня затвердили рішення про підсумки виконання міського бюджету за І квартал 2019 року. Затвердили план заходів на 2019 рік щодо наповнення  міського бюджету, економного і раціонального використання бюджетних коштів у процесі виконання міського бюджету.

Затвердили рішення про порушення клопотання перед Харківською обласною державною адміністрацією щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня» багатодітній матері Ковальчиній В.В. Прийняли рішення про надання матеріальної допомоги деяким категоріям громадян, які постраждали від наслідків аварії на ЧАЕС.

Надали дозволи Управлінню жилого-комунального господарства  на видалення дерев, які знаходяться у незадовільному стані. Погодили місця розташування атракціонів в м. Лозова.

Прийняли ряд рішень щодо захисту прав та законних інтересів дітей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях. Надали статуси дитини, позбавленої батьківського піклування та дитини-сироти, встановили опіку над неповнолітніми. Продовжили термін перебування малолітнього в патронатній сім’ї.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: