24.03.2019 Учасники з 10-ти областей беруть участь у конкурсі–виставці «Слобожанські візерунки»

24.03.2019 Учасники з 10-ти областей беруть участь у конкурсі–виставці «Слобожанські візерунки»

Джерело: http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini/uchasniki-z-10-ti-oblastej-berut-uchast-u-konkursi-vistavtsi-slobozhanski-vizerunki.html

У Лозівському вищому коледжі культури та мистецтв сьогодні, 23 березня, відкрився обласний конкурс-виставка «Слобожанські візерунки».

Проводять його у Лозовій вдруге. На огляд відвідувачів виставлено розмаїття робіт 75-ти викладачів та студентів, 192-х учнів і аматорів. Роботи представлені в 9-ти номінаціях: образотворче мистецтво, витіванка, декоративна композиція, писанкарство, прикраси, художня кераміка і текстиль, папір та дерево, декоративний розпис. Участь у виставці беруть Лозівські школи естетичного виховання, міський і районний Будинки дитячої творчості, Лозівські та Панютинська ЗОШ, інші творчі особистості.
Конкурс-виставку «Слобожанські візерунки» відвідали Лозівський міський голова Сергій Зеленський та голова районної державної адміністрації Ашот Керопов.
Для усіх бажаючих викладачі Лозівського вищого коледжу культури та мистецтв провели майстер-класи з гончарства, кераміки та декоративного розпису.

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: