23.03.2019 Боротьба з тіньовою зайнятістю – у пріоритеті райдержадміністрації

23.03.2019 Боротьба з тіньовою зайнятістю – у пріоритеті райдержадміністрації

Джерело: http://lozova-rda.kh.gov.ua/news/299/65814

22 березня, заступник голови Лозівської районної державної адміністрації Валентина Харченко провела засідання комісії райдержадміністрації з легалізації робочих місць та комісії райдержадміністрації з питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, соціальних виплат внутрішньопереміщеним особам, житлових субсидій населенню та надання пільг особам, які мають на це право. Робота комісій відбулася на базі УПСЗН райдержадміністрації за участі начальника УПСЗН Юрія Харченка, заступника начальника фінансового управління РДА Маргарити Скороход та членів вищезазначених комісій.

В ході засідання обговорено питання щодо посилення роботи у районі по виявленню фактів використання праці неоформлених працівників. Вироблено механізм взаємодії між членами комісії щодо здійснення контролю за додержанням норм чинного трудового законодавства та недопущення використання роботодавцями праці найманих працівників без офіційного оформлення трудових відносин.

З метою оперативного вирішення питань надання всіх видів соціальних допомог членами комісії розглянута низка звернень. Рішення прийняті виходячи з конкретних обставин, що склалися в сім’ї, та пакетів необхідних документів, котрі попередньо вивчені та опрацьовані працівниками управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації та членами комісії.

Членами комісії прийнято рішення протягом місяця провести з роботодавцями інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо забезпечення дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, дотримання норм чинного законодавства, зокрема, в частині права громадян на працю, обов’язковості оформлення трудових відносин, недопущення виплати заробітної плати в конвертах, недотримання рівня мінімальної заробітної плати, доплат за кваліфіковані роботи.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: