19.08.2020 У міському Палаці культури продовжується капітальний ремонт

19.08.2020 У міському Палаці культури продовжується капітальний ремонт

Источник — сайт: Лозівська міська рада

Завдяки наполегливості Лозівського міського голови Сергія Зеленського проєкт з капітального ремонту Лозівського міського Палацу культури увійшов до переліку об’єктів, які фінансуються з Державного фонду регіонального розвитку. Проєктна вартість капітального ремонту будівлі складає 48 мільйонів гривень. Реалізують проєкт упродовж трьох років — з 2019 по 2021.

Згідно порядку використання коштів Державного фонду регіонального розвитку, замовником робіт і розпорядником коштів є Департамент капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації. Департаментт курує роботи та здійснює технагляд. 

Начальниця Управління культури Лозівської міської ради Тетяна Запорожець поінформувала про вже виконані роботи та плани на майбутній рік. 

У 2019 та 2020 роках у Палаці культури повністю відремонтували дах – уклали більше 4-х тисяч квадратних метрів мембранної покрівлі та провели ремонт парапетів. Замінили вітражі у фойє і встановили енергозберігаючі вікна на 3-му поверсі. Також обладнали новими склопакетами дитячий розважальний центр «Маскарад» , де у цьому році реалізуєтья міні-проєкт обласного конкурсу «Разом в майбутнє» за кошти обласного і міського бюджетів.

У поточному році у Палаці культури продовжать утеплювати фасад будівлі й оздоблювати його плитами з алюпрому, ці роботи розпочали у 2019. Також до кінця 2020 року в будівлі замінять усі двері на запасних виходах.

У планах на 2021 рік – завершення робіт з утеплення фасаду та оздоблення алюпромом, встановлення ліфту для людей з особливими потребами та заміна зовнішніх пожежних сходів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: