17.02.2019 Голова Лозівської райдержадміністрації Ашот Керопов вручив Подяки воїнам-інтернаціоналістам

Джерело: http://lozova-rda.kh.gov.ua/news/299/64934

15 лютого, голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов взяв участь в урочистостях, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У великій залі міського Палацу культури відбувся Фестиваль пісні «Акорди пам´яті» до 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан.

«Шановні воїни-інтернаціоналісти! Шановні лозівчани, — звернувся до присутніх Ашот Керопов. – Ця подія, котру ми відзначаємо сьогодні, назавжди врізалася в нашу пам´ять. Для тих батьків, які не дочекалися своїх синів, цей день — нагадування про їхню тяжку втрату. Вічна їм слава. Ну а ви, присутні тут воїни, коли виконували свій обов´язок, ви не замислювалися тоді, що звершуєте героїчний подвиг. Низький уклін, честь і слава вам! На вашому прикладі, на прикладі тих хлопців, котрі не повернулися з Афганістану, ми повинні берегти мир і спокій наших дітей. Нам необхідно передати нашу українську землю, нашу Лозівщину прийдешнім поколінням, аби вони творили, раділи, виховували дітей в мирі.»

Ашот Оганесович наголосив, що районна державна адміністрація завжди дослухалася, реагувала на звернення, допомагала і буде продовжувати надалі надавати допомогу воїнам-інтернаціоналістам та їхнім сім´ям.

В рамках урочистостей керівники району вручили воїнам подяки.

Так, Подякою Голови Лозівської районної державної адміністрації та Голови Лозівської райради за  особисту мужність і героїзм при виконанні інтернаціонального обов’язку, активну участь у громадському житті та з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення військ з республіки Афганістан були відзначені 5 учасників бойових дій на території інших держав.

Відзнаку вручили  Вячеславу Михайловичу Євсюкову, Віктору Вікторовичу Баранову, Олександру Олександровичу Волчкову, Анатолію Михайловичу Шилу та Олександру Івановичу Пугачову.

Крім того, очільнику Лозівського міськрайонного відділення Української Спілки Ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Сергію Слєпцову голова Лозівської РДА Ашот Керопов спільно з головою райради вручили сертифікат на отримання віконних жалюзі для офісу організації.

Після урочистостей відбувся Фестиваль пісні «Акорди пам´яті». Керівництво міста та району, воїни-інтернаціоналісти, шкільний загал та громадськість заслухали пісні, що в ті часи допомагали переносити труднощі і втрати, а сьогодні не дають нам забути кожного героя тієї війни.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: