16.11.2018 У Лозовій створили КНП «Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги»

На сесії міського ради сьогодні, 16 листопада, депутати затвердили рішення про створення Комунального некомерційного підприємства «Лозівський центр первинної медико-санітарної допомоги». До проведення конкурсу на посаду керівника закладу тимчасово обов’язки покладено на Олексія Євсєєва. Також депутати затвердили статут підприємства.

Після реєстрації в установленому законом порядку, підприємство укладе угоду про медичне обслуговування населення з Національною службою здоров’я та очікуватиме на фінансування з 1 січня 2019 року за принципом «гроші йдуть за пацієнтом». Згідно норм сімейний лікар обслуговуватиме 1800 пацієнтів, за лікування одного отримуватиме 370 гривень на рік.
На сьогодні з сімейними лікарями, з 94 тисяч населення Лозівщини, декларації підписали 43 тисячі. Медики звертаються до мешканців міста і району визначитися з сімейними лікарями та пришвидшити процес підписання декларацій.
Міський голова Сергій Зеленський доповів на сесії міської ради, що до кінця року медики Лозівщини за підтримки голови ХОДА Юлії Світличної повністю забезпечені грошима на заробітну плату, а це більше шести мільйонів гривень, та препаратом інсуліну. Його пацієнти вже можуть отримувати в Муніципальній аптеці міста.

Джерело: http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini/u-lozovij-stvorili-knp-lozivskij-tsentr-pervinnoji-mediko-sanitarnoji-dopomogi.html

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: