16.11.2018 У Лозовій оголошено конкурс на кращий проект символіки ОТГ

Конкурс на кращий проект герба і прапора Лозівської міської об’єднаної територіальної громади проведуть з 20 листопада по 30 грудня. Рішення про це затвердили на сесії Лозівської міської ради, яка пройшла сьогодні, 16 листопада. Участь у конкурсі можуть взяти усі бажаючі, ескізи робіт прийматимуть в міській раді (вулиця Ярослава Мудрого, 1, кабінет 22а) до 20 грудня 2018 року.

Конкурсна комісія розглядатиме проекти протягом місяця, автор кращого отримає винагороду. Елементи герба та прапора повинні бути промовисті, неповторні, виражати соціальне, культурне, промислово-економічне життя нашого краю, — розповіла начальник відділу культури міської ради Алла Михайлова. Також додала, що герб і прапор Лозівської міської об’єднаної територіальної громади — це візитна картка міста, в якій повинні бути відображені основні характерні риси, традиції, минуле та сьогодення міста Лозова та Лозівського району.

Положення
про проведення конкурсу на кращий проект символіки
Лозівської міської об’єднаної територіальної громади

Конкурс на кращий проект герба і прапора Лозівської міської об’єднаної територіальної громади проводиться з 20 листопада по 30 грудня 2018 року з метою створення візитної картки, офіційної емблеми міста, в якій будуть відображені основні характерні риси, традиції, минуле та сьогодення міста Лозова та Лозівського району. Створення герба і прапора має виховне і патріотичне значення як для сучасних, так і для майбутніх поколінь. Це – святиня, оберіг нашого життя, який нагадує нам про наші корені та наш славний рід.
Герб та прапор Лозівської міської об’єднаної територіальної громади повинні бути лаконічними, простими, доступними у зображувальних засобах та тлумаченні символів.
Елементи герба та прапора повинні бути промовисті, неповторні, виражати соціальне, культурне, промислово-економічне життя нашого краю.
Кольори герба та прапора повинні бути взаємопов’язаними та традиційними для України, Харківської області та Лозівщини: жовті, сині, зелені, малинові, зелені, золоті, чорні.
Необхідно передбачити можливість використання герба в чорно-білому варіанті.
Ескізи повинні подаватися на креслярському папері, форматом не менше, як А-4 та бути виконані відповідно до вимог геральдики.
Розміри прапора у співвідношенні ширини та довжини, як 1:2.
До проекту додаються дані про автора (прізвище, ім’я, по-батькові, домашня адреса)та пояснювальна записка з детальним описом проекту, в якій пояснюється значення кожної деталі, кожного кольору герба та прапора.
Матеріали на конкурс слід подавати до Лозівської міської ради до 20 грудня 2018 року (м. Лозова, вул. Ярослава Мудрого,1, кабінет № 22 а ).
У конкурсі беруть участь усі бажаючі.
Засідання міської конкурсної комісії проводиться закрито, рішення приймається більшістю голосів.
Конкурсна комісія розглядає подані проекти протягом місяця і робить висновки. За кращий проект передбачена винагорода.
Про хід і підсумки конкурсу комісія повідомляє громадськість через засоби масової інформації: офіційний сайт Лозівської міської ради, газету «Голос Лозівщини», телерадіокомпанію «Лозова».
Визнаний конкурсною комісією кращим проект герба та прапора подається на затвердження міській раді.

Джерело: http://lozovarada.gov.ua/novini/u-lozovij-ogolosheno-konkurs-na-krashchij-proekt-simvoliki-ob-ednanoji-teritorialnoji-gromadi.html

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: