16.11.2018 Соціальний захист учасників АТО знаходиться на контролі районної влади

За інформацією начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації  Юрія Харченка, станом на 1 листопада поточного року на обліку в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 157 учасників бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції та 4 члена сімей загиблих військовослужбовців.

В поточному році на базі Лозівської філії Харківського державного автомобільно-дорожнього коледжу за рахунок коштів державного бюджету проведено професійне навчання 3 учасників АТО за спеціальністю «Водій автотранспортного засобу», загальна вартість навчання становить 17,3 тис. грн. З 01.09. 2018 проводиться навчання 1 учасника АТО за спеціальністю «Водій автотранспортного засобу», вартість навчання становить 7,8 тис. грн..

За рахунок коштів Комплексної Програми соціального захисту населення Лозівського району на 2016-2020 роки виплачена одноразова грошова допомога 65 учасникам АТО на загальну суму 60,8 тис. грн. та 2 членам сім’ї загиблого військовослужбовця на загальну суму 21,0 тис. грн.. Сільськими та селищними радами за рахунок коштів місцевих бюджетів виплачена одноразова грошова допомога 20 учасникам АТО на загальну суму 23,0 тис. грн. Пройшли санаторно-курортне лікування 3 учасника АТО. Чотирнадцятиденним відпочинком в санаторіях Харківської області забезпечено 5 учасників АТО. Короткотерміновим відпочинком (путівка вихідного дня) забезпечено всього 21 особа, в тому числі: 13 учасників АТО та 7 членів їх сімей; 1 член сім’ї загиблого учасника АТО.

Джерело: http://lozova-rda.kh.gov.ua/news/299/62740

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: