16.11.2018 Працівників сільського господарства Лозівщини привітали з професійним святом

 

У залі зібралися ветерани праці, заслужені працівники сільського господарства та передовики сільськогосподарського виробництва, керівники Лозівщини багатьох поколінь, спеціалісти відділу агропромислового розвитку району багатьох поколінь, сільські та селищні голови, старости старостинських округів, депутати міської та районної рад, керівники сільськогосподарських підприємств, активісти профспілок у сфері агропромислового комплексу.

Близько сотні працівників і ветеранів сільського господарства Лозівщини отримали обласні, міські, районні відзнаки та подяки від народного депутата України Анатолія Гіршфельда. Заслуженим працівникам сільського господарства та ветеранам від керівництва Лозівщини та народного депутата України Анатолія Гіршфельда вручили цінні подарунки.

Заслужений працівник сільського господарства, Лозівський міський голова Сергій Зеленський від щирого серця вітав усіх присутніх в залі з професійним святом. Також передав вітання від голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної та голови обласної ради Сергія Чернова. Він дякував своїм наставникам, які привели його в сільське господарство, допомогли полюбити землю і знати ціну вирощеному хлібу – Володимиру Миколайовичу Шевченку та Володимиру Андрійовичу Семенову.

— Я вдячний вам за це і сьогодні перебуваючи на посаді міського голови я продовжую цю справу – наше завдання зберегти село. На Лозівщині створено найбільшу в Україні об’єднану територіальну громаду і я впевнений, що разом ми збережемо і примножимо надбання наших батьків і дідів та зробимо Лозівщину сильною і процвітаючою, — сказав Сергій Зеленський.

Джерело: http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini.html

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: