16.11.2018 Організовано додатковий щоденний рейс в післяобідній час на приміському автобусному маршруті «Лозова (АС) – Українське»

За інформацією начальника відділу економічного розвитку Лозівської районної державної адміністрації Світлани Гасимової, враховуючи численні звернення мешканців с. Українське, районних та обласних депутатів до Лозівської районної державної адміністрації з питання організації додаткового щоденного рейсу в післяобідній час на приміському автобусному маршруті «Лозова (АС) – Українське», у ході проведення конкурсу з визначення автоперевізника на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Лозівського району, що відбувся  15 листопада в Лозівській районній державній адміністрації,  були внесені зміни до розкладу руху автобуса на даному маршруті.

«Таким чином, з 22 листопада поточного року до с. Українське додатково буде курсувати автобус, відправленням  з автостанції м. Лозова о 14 год. 10 хв., що надасть можливість задовольнити потребу сільського населення у транспортних послугах у зручний для них час», — зазначила Світлана Гасимова.

Джерело: http://lozova-rda.kh.gov.ua/news/299/62741

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: