16.11.2018 Обстежено умови проживання сімей з дітьми на території Орільської селищної ради

14 листопада за повідомленням закладів соціального працівника Орільської селищної ради фахівцями із соціальної роботи Лозівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Служби у справах дітей Лозівської районної державної адміністрації з метою перевірки умов проживання та недопушення бродяжництва дітей під час навчального – виховного процесу відвідано 5 сімей в яких виховується 12 дітей. За результатами проведеної роботи виявлено, що сім’ї, потребують сторонньої допомоги, мають ризик соціального сирітства, оскільки перебувають в складних життєвих обставинах. За відсутності вдома на момент перевірки 1 сім’ю не охоплено соціальною роботою.

Батькам надані індивідуальні соціальні послуги в рамках Державного стандарту соціальної послуги консультування та Державного стандарту соціальної послуги профілактики з метою розвитку у батьків компетентності щодо подолання складних життєвих обставин, мобілізації ресурсів й потенціалу для подальшого запобігання їх виникненню, а також формування позитивних ціннісних орієнтацій та мінімізації ризиків повторення асоціальної поведінки батьків.

Всього під час виїзду консультативною роботою охоплено 9 осіб стосовно належного виконання батьківських обов’язків, догляду за дітьми, опанування навичок здорового способу життя та підвищення виховного потенціалу батьків.

Джерело: http://lozova-rda.kh.gov.ua/news/299/62734

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: