16.05.2019 На Лозівщині почали капремонт дороги Садове-Катеринівка

16.05.2019 На Лозівщині почали капремонт дороги Садове-Катеринівка

Джерело: http://lozovarada.gov.ua/novini/na-lozivshchini-pochali-kapremont-dorogi-sadove-katerinivka.html

Павлоградські шляховики капітально ремонтують дорогу Садове-Катеринівка. Ремонтники розповідають, по цій дорозі перекладуть шість ділянок. Усього оновлять більше дев’яти тисяч квадратних метрів дорожнього покриття. Закінчити роботи планують до кінця наступного тижня. Як проходить ремонт приїхали подивитися керівники Лозівщини та помічник народного депутата.

Заступник міського голови Олексій Корпан акцентував, що роботи проводяться завдяки підтримки обласного керівництва: “Дуже приємно, що сподівання голови Лозівської РДА та голови міста знаходять підтримку у керівництва області. І голови Харківської ОДА Юлії Світличної, і голови Харківської райради Сегія Чернова, і обласних депутатів. Результат є — ремонт доріг розпочався”.

Кошти на проведення робіт виділили з Державного дорожнього фонду, розповідає начальник відділу містобудування, архітектури, ЖКГ та розвитку інфраструктури Лозівської РДА Валерій Умбатов: “У поточному році виділили 17,5 млн гривень, які розподілені на три дороги загального користування місцевого значення. Це дорога Садове-Катеринівка, під’їзд до села Нова Іванівка і дорога Нова Іванівка-Орілька на Чернігівщині”.

Також керівники Лозівщини оглянули хід робіт з будівництва нової об’їзної дороги. Вони акцентували, що це перше будівництво дороги комунальної власності за часи незалежності України.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: