15.11.2018 Проведено нараду з сільськими та селищними головами району

14 листопада під головуванням голови Лозівської районної державної адміністрації Ашота Керопова відбулась нарада з сільськими та селищними головами,  де було заслухано та обговорено наступні питання:
  • 1. Про заходи, щодо пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу та весняної повені в районі у 2018-2018 роках .
  • 2. Про проведення призовної кампанії восени 2018 року.
  • 3. Про підсумки збирання сільськогосподарських культур в господарствах Лозівського району.
  • 4. Основні завдання по закінченню бюджетного року. Особливості формування бюджету Лозівського району на 2019 рік в умовах чинного законодавства.
  • 5. Про субвенції місцевих бюджетів на утримання закладів освіти у 2019 році.
  • 6. Про забезпечення подарунками вихованців та учнів закладів загальної середньої освіти Лозівського району до новорічних свят.
У ході роботи Ашот Оганесович проінформував учасників наради про те, що він у складі делегації від Харківської області взяв участь у засіданні Ради регіонального розвитку, яка відбулася під головуванням Президента України Петра Порошенка 12 листопада поточного року в місті Києві.
   За словами глави району, Президент поставив регіональній владі задачу  підготувати плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки. Кожна громада повинна визначити свої пріоритети, які і будуть першочерговими  маркерами подальшого розвитку. За підсумками наради главою району дано ряд доручень до виконання.

Источник: http://lozova-rda.kh.gov.ua/news/299/62693

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: