15.04.2019 Відбувся виїзд на територію Краснопавлівської селищної ради

Джерело: http://lozova-rda.kh.gov.ua/news/299/66281

За зверненням суб’єктів соціальної роботи заступником голови Лозівської районної державної адміністрації Валентиною Харченко та директором Лозівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмилою Савенко, залучивши до співпраці спеціалістів Краснопавлівської селищної ради, відвідано 5 сімей, в яких виховуються 8 дітей.

За результатами проведеної роботи виявлено 3 сім’ї, що мають на вихованні 4 дітей, котрі дійсно перебувають в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. З них у 2 сім’ях існує ризик соціального сирітства через зловживання батьками спиртних напоїв. З сім’ями проведені профілактичні бесіди стосовно належного виконання батьківських обов’язків, догляду за дітьми, опанування навичок здорового способу життя та підвищення виховного потенціалу батьків.

Додатково відвідано за місцем проживання прийомну сім’ю, яка виховує 3 дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування. Під час спілкування з прийомною мамою визначено нагальні потреби родини та проблемні питання в створенні належних умов проживання дітей.

Валентина Харченко, Людмила Савенко та профільні спеціалісти селищної ради відвідали також сім’ю, яка виховує дитину з обмеженими фізичними можливостями з метою обговорення пропозицій щодо створення безперешкодного життєвого середовища для дитини даної категорії.

Всього під час виїзду консультативною роботою охоплено 6 осіб шляхом застосування Державного стандарту соціальної послуги консультування та Державного стандарту соціальної послуги профілактики.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: