15.04.2019 «Спорт протягом життя» — змагання з легкої атлетики (чотирьохборство)

Джерело: http://lozovaosvita.at.ua/news/sport_protjagom_zhittja_zmagannja_z_legkoji_atletiki_chotirokhborstvo/2019-04-15-2428

12 квітня 2019 року в рамках щорічних спортивних змагань «Спорт протягом життя» відбулись змагання з легкої атлетики (з чотирьох видів програми) серед учнів закладів загальної середньої освіти Лозівського району та Лозівської міської ради.

Мета та завдання цих змагань: збереження та зміцнення здоров’я, розвиток основних фізичних якостей та рухових здібностей, підвищення рівня фізичної підготовленості учнівської молоді; впровадження системи організації шкільної, позашкільної фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи; залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою та спортом; формування вміння і навичок здорового способу життя.

В змаганнях взяли участь 14 закладів освіти.

Всього для участі у змаганнях прибуло 108 учнів – юнаки та дівчата віком 15 років і молодше. Згідно Положення змагання з легкоатлетичного чотирьохборства є особисто – командними та включають в себе такі види:

1. Біг 60 м (юнаки, дівчата).
2. Біг 500 м (дівчата).
3. Біг 800 м (юнаки).
4. Метання м’яча (юнаки, дівчата).
5. Стрибки у довжину з розбігу (юнаки, дівчата).

Головним суддею цих змагань був призначений Цяцька Іван Олексійович, вчитель фізичної культури КЗ «Катеринівський ліцей».

Найкращі результати в особистому заліку серед юнаків 14-15 років продемонстрували:

1 місце — Тутевич Денис (Орільський ліцей) ;
2 місце – Колодяжний Максим (КЗ «Миколаївський ліцей»);
3 місце – Ігнатенко Кирило (КЗ «Катеринівський ліцей»).

Найкращими серед  дівчат 14-15 років були:

1 місце — Недбайлова Оксана (Орільський ліцей) ;
2 місце — Іванова Лідія Надеждівський НВК;
3 місце — Семеренко Вікторія (Орільський ліцей) .

Найкращі результати в особистому заліку серед юнаків 12-13 років продемонстрували:

1 місце – Глушенко Максим (Орільський ліцей);
2 місце – Твердохліб Максим (Краснопавлівський ліцей);
3 місце – Кукулка Едуард (КЗ «Катеринівський ліцей»).

Найкращими серед  дівчат 12-13 років стали:

1 місце – Азамасова Анна ((КЗ «Катеринівський ліцей»).
2 місце – Байдакова Маргарита (Смирнівський НВК).
3 місце – Сойфер Анастасія (Садовська ЗОШ ).

У командному заліку після запеклої спортивної боротьби визначились переможці —

1 місце – КЗ «Катеринівський ліцей»;
2 місце – Орільський ліцей;
3 місце – Краснопавлівський ліцей.м

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: