15.04.2019 Сергій Зеленський перевірив температурний режим у закладах освіти міста

Джерело: http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini/sergij-zelenskij-pereviriv-temperaturnij-rezhim-u-zakladakh-osviti-mista.html

У зв’язку з погіршенням погодних умов міський голова Сергій Зеленський відвідав навчальні заклади міста, де поцікавився температурним режимом та умовами перебування школярів та дошкільнят в закладах освіти. У Домаському НВК та ліцеї № 4 температура в приміщеннях не нижча +18° C. Учні та школярі не нарікають на умови перебування. Температурний режим в навчальних закладах відповідає санітарним нормам.

— Температура в класах знизилася, але вона не критична, — говорять керівники закладів.
Перебуваючи в Домаському дошкільному навчальному закладі, міський голова просив працівників контролювати ситуацію і у разі необхідності користуватися електрообігрівачами.
У ході поїздки до Домаського НВК Сергій Зеленський оглянув класи, ресурсну кімнату та харчовий блок. Поспілкувався з кухарями про якість продуктів харчування, які постачаються до школи. Просив їх не замовчувати факти поставок не якісних продуктів. В учнів поцікавився чи подобається їжа у їдальні. Діти відповідали, що годують смачно і вдосталь.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: