15.04.2019 Основні напрямки діяльності бібліотек з питань цивільного захисту

Джерело: http://lozova-rda.kh.gov.ua/news/298/66294

У наш час людство переживає критичний період своєї історії – небачене досі зростання негативних чинників, що загрожують існуванню цивілізації. Нагальною проблемою держави та суспільства наразі стає забезпечення безпеки життєдіяльності населення, збереження здоров’я і життя її громадян. Існує проблема низького рівня обізнаності громадян щодо наявної небезпеки в сучасному світі.

Саме тому виникла необхідність проведення не тільки в навчальних закладах, а і в бібліотеках заходів з метою надання дітям елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій, особливо тих, вірогідність виникнення яких доволі велика на тій чи іншій території. А останнім часом – це ще і вміння реагувати на нові загрози, що з’явилися в нашій країні (військова, терористична, інформаційна).

Зважаючи на те, що життєво необхідно озброїти дітей знаннями, вміннями і необхідними навичками щодо збереження власного життя і здоров’я  в Лозівській  ЦБС проведено семінар на тему: «Цивільний захист  та культура безпеки дитини як сучасний напрямок втілення бібліотечних новацій та розвитку соціального партнерства  бібліотеки»,  під час якого розглянули  питання: «Безпека дитини – турбота дорослих»,  «Основні напрямки діяльності  бібліотеки з питань цивільного захисту»; ознайомилися з нормативно-правовою базою з питань цивільного захисту та навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях; вивчили та роздали для використання в роботі матеріали підготовлені   науково-дослідною лабораторією  з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ: «Право особи на забезпечення безпеки»,  «Заходи забезпечення безпеки особи», «Увага! Квартирні крадіжки».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: