14.11.2018 Я особисто перевірю стан маршрутних таксі у місті. Сергій Зеленський

На цьому під час наради з перевізниками та воїнами-інтернаціоналістами, яка пройшла у міськвиконкомі 13 листопада, наголосив мер Лозової Сергій Зеленський: «За цей тиждень я не помітив покращення стану маршрутних таксі. Від населення продовжують надходити скарги, як на умови перевезення, так і на образливе ставлення до пільгової категорії населення. З 1 грудня я особисто займусь перевірками маршруток, їх технічного і санітарного стану. При проведенні конкурсу, який по деяких маршрутах пройде у грудні, ми зробимо відповідні висновки. Проїзд у маршрутних таксі підвищено, тому ми як замовники вправі вимагати від вас забезпечення якісних умов перевезення.»

До того ж обурення мера викликало образливе ставлення до учасника бойових дій – афганця, якого водій відмовився перевозити як пільговика, на маршруті, який обслуговує ФОП «Непочатова Н.В.» Міський голова зауважив: «Я особисто вибачусь перед цією заслуженою людиною, яка у свій час виконувала інтернаціональний обов’язок. І прошу в найкоротший термін зняти з маршруту водія. Загалом це вже не перша скарга на водіїв цього перевізника, тому у разі не виправлення ситуації ми будемо ставити питання про заміну ФОП «Непочатова Н.В.» не тільки на маршрутах району, а й міста.»

Друге питання, яке виносилося на обговорення під час наради – підготовка до 30-річчя виводу обмеженого контингенту Радянських військ з Афганістану, яке відзначатиметься у лютому 2019 року.

Довідкова інформація:

В управлінні праці та соціального захисту населення Лозівської міської ради Харківської області перебуває на обліку 272 учасника бойових дій на території Республіки Афганістан та інших держав, з них:

— 220 осіб, які мають статус учасників бойових дій з числа учасників бойових дій на території Республіки Афганістан,

— 52 особи мають статус учасників бойових дій на території інших держав.

Відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасники бойових дій та особи з інвалідністю внаслідок війни мають право на безоплатний проїзд у міському та приміському пасажирському транспорті та один раз на рік на підставі талонів скористуватися правом пільгового проїзду в залізничному, водному та повітряному транспорті.

З метою забезпечення права громадян на задекларовані державою пільги, за рішенням Лозівської міської ради в Програмі соціального захисту населення м.Лозова на 2018 рік передбачені видатки на надання компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян у міському автомобільному транспорті в сумі 800 тис.грн., а також і у приміському залізничному транспорті в сумі 163 тис.грн.   Станом на 01.11.2018 року профінансовано пільгові перевезення на підставі наданих автоперевізниками звітів на суму 599,7 тис. грн.

В 2018 році чотирма перевізниками щоденно на міських автобусних маршрутах загального користування здійснюються 22 пільгових рейси, 2 пільгових рейси на приміському маршруті до смт. Панютине, а з 15 квітня по 15 жовтня організовано по 2-х маршрутах щоденне перевезення пільговиків до садово-огородніх ділянок, розташованих у Лозівському районі.

На черговій сесії міської ради, яка відбудеться у п’ятницю, 16 листопада, на розгляд депутатів винесуть рішення про надання компенсації перевізникам за пільговий проїзд окремих категорій громадян у 2018 році.

Источник: http://lozovarada.gov.ua/golovni-novini/ya-osobisto-pereviryu-stan-marshrutnikh-taksi-u-misti-sergij-zelenskij.html

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: