13.05.2019 «Вітаємо з Днем Матері!»

13.05.2019 «Вітаємо з Днем Матері!»

Джерело: http://lozova-rda.kh.gov.ua/news/299/66734

«Вітаємо з Днем Матері!» — саме під таким гаслом 10 травня 2019року фахівцями із соціальної роботи Лозівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно зі спеціалістами мобільної бригади № 20 з надання соціально – психологічної допомоги на території Краснопавлівської селищної ради проведено соціальну акцію з нагоди Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї. Під час акції розповсюджені вітальні листівки, а двом багатодітним сім’ям вручено мотиваційні набори від Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров’я»

12 травня у багатьох країнах світу відзначають День Матері. В Україні цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року.

15 травня увесь світ відзначає Міжнародний день сім’ї, котрий встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році.

Сім`я завжди була і залишається берегинею людських цінностей, традицій та культури. З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона — джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, те, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство. Кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї матері.

І ми раді тому, що саме робота Лозівського районного центру соціальних служб направлена на зміцнення одного із основних інститутів суспільства — сім`ї. Звісно на шляху до спільної перемоги чимало перешкод, але все ж ми робимо шляхетну справу – розуміємо, підтримуємо, допомагаємо. Працівників центру переповнює щастя, коли дитина радіє новій іграшці, коли мати вперше за багато років читає казку, коли з`являється перше сімейне фото та зароджуються перші родинні традиції. Адже саме з нашою допомогою кожна наша сім’я робить кроки, нехай зовсім маленькі у порівнянні із всесвітом, але такі важливі для їх сімейного благополуччя.

Л.Савенко
Директор центру

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: