12.11.2019 Голова районної ради Володимир Лаптєв взяв участь у розширеній апаратній нараді Лозівської районної державної адміністрації

12.11.2019 Голова районної ради Володимир Лаптєв взяв участь у розширеній апаратній нараді Лозівської районної державної адміністрації

Источник: http://lozrada.kharkov.ua/

11 листопада під головуванням голови Лозівської районної державної адміністрації Ашота Керопова пройшла чергова розширена апаратна нарада. В нараді взяли участь  голова  Лозівської районної ради Володимир Лаптєв, керуючий справами районної ради Любов Масюк, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Петренко, заступники голови райдержадміністрації Олександр Марченко та Валентина Харченко. В рамках наради підведено підсумки минулого тижня та окреслені плани роботи на поточний.

Керівників району проінформували про продовження ремонтних робіт на об’єктах будівництва та реконструкції закладів освіти району, надання пільг населенню, хід перевірки делегованих повноважень,  про підготовку до пленарного засідання сесії Лозівської районної ради, підсумки моніторингу температурного режиму у навчальних закладах та благоустрій території терцентру.

Особливу увагу приділили розгляду питання  щодо підвезення дітей до освітніх закладів та можливі шляхи його вирішення у рамках правового поля.

Крім того, обговорені питання щодо ходу осінньої призовної кампанії та підготовки до селекторної наради з питань призову, а також приведення у відповідність договірної документації з ТОВ «Востокенергострой».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: