11.06.2019 У Мальцівському на Лозівщині завершили ремонт дороги

11.06.2019 У Мальцівському на Лозівщині завершили ремонт дороги

Джерело: http://sigmatv.net.ua/all-news/19926-u-malcivskomu-na-lozivshhini-zavershili-remont-dorogi/

Ремонтувати покриття почали 6 червня. Асфальт вклали на ділянці, якою, за словами місцевих, відмовлялись їздити автобуси. 
У Мальцівському 10 червня тривали останні етапи ремонту дороги через село. Фрезою зняли 5 сантиметрів старого покриття та вкладали 8 сантиметрів нового асфальту. Місцеві жителі розповіли, радіють роботам, бо дорогу не ремонтували 40 років.

Ремонту  ділянки добивався народний депутат України Анатолій Гіршфельд. Після прохань людей вплинути на стан покриття обранець звернувся до керівництва області. Після цього відновлення дороги профінансували з обласного бюджету.  Про це розповів помічник обранця Олег Губенко.

Субпідрядна організація з Павлограду закінчила роботи у Мальцівському 10 червня. Це не єдина дорога, яку цьогоріч ремонтують за сприяння Анатолія Гіршфельда. 1.2 кілометра шляху у напрямку Садове­­­ –Катеринівка вже відновили. Далі ремонтуватимуть ділянку дороги Новоіванівка – Орілька на Чернявщину.  Обранець також просив Прем’єр-міністра посприяти в будівництві окружної дороги від Панютиного до Новаіванівки.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: