11.05.2019 Напередодні Дня матері та Міжнародного дня сім’ї керівники району привітали матерів-героїнь, піклувальників та прийомних матерів

11.05.2019 Напередодні Дня матері та Міжнародного дня сім’ї керівники району привітали матерів-героїнь, піклувальників та прийомних матерів

Джерело: http://lozova-rda.kh.gov.ua/news/299/66726

11 травня у залі засідань Лозівської районної ради пройшли урочистості з нагоди Дня матері, котрий відзначається 12 травня, та прийдешнього Міжнародного дня сім’ї, який відзначатимуть у всьому світі 15 травня.
Голова Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов, звертаючись до зібрання, від щирого серця подякував матерям за велике серце, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння і щоденну копітку працю.
Голова РДА наголосив, що тільки у міцній і дружній сім’ї зберігаються і примножуються родинні звичаї, формується атмосфера високої духовності та моральності, патріотизму та щирої любові до рідного краю.
Ашот Керопов побажав матерям здоров’я, родинного затишку, добробуту і впевненості у прийдешньому дні.
До вітань долучився також і перший заступник голови Лозівської РДА Юрій Петренко та голова Лозівської районної ради Володимир Лаптєв.
Керівники району вручили подяки та подарунки прийомній матері, матері-виховательці, піклувальника та матерям-героїням
На завершення урочистостей аматори районного будинку культури привітали присутніх концертними номерами.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: