11.05.2019 День сім’ї

11.05.2019 День сім’ї

Джерело: http://lozovarada.gov.ua/novini/den-sim-ji.html

15 травня, традиційно, уся країна відзначає день сім’ї – день наших з Вами родин. Адже саме сім’я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі. Сім’я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Українська нація – працелюбна і талановита. Ці високі якості закладаються саме в сім’ї. В сім’ї дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини. В сім’ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги.

В цей день особливі слова подяки заслуговують прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу, сім’ї опікунів/піклувальників, які прийняли в свої родини дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Родини, які з великою любов’ю виховують дітей, дають їм надію на щасливе майбутнє.

На території Лозівської міської об’єднаної територіальної громади функціонує 6 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 40 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 14 прийомних сімей, в яких виховується 28 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та 153 сім’ї опікунів/піклувальників у яких виховується 189 дітей.

Кожна дитина заслуговує виховуватися у сім’ї, кожному хочеться називати когось мамою і татом. Завдання дорослих допомогти дітям знайти свою родину.

Служба у справах дітей Лозівської міської ради Харківської області вітає родини Лозівщини зі святом. Прийміть найщиріші побажання миру та злагоди. Нехай у Ваших родинах завжди панують любов, взаємодопомога і взаєморозуміння!

Служба у справах дітей

Лозівської міської ради

Харківської області.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

%d такие блоггеры, как:

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: