11.02.2019 Розвиток бізнесу через кредитні програми від Ощадбанку

5 грудня 2018 року в м. Києві відбувся Форум місцевого самоврядування, за результатами якого Прем‘єр-міністр України Гройсман В.Б. поставив органам місцевого самоврядування завдання щодо забезпечення формування та реалізації нової регіональної політики. Так, серед поставлених завдань є  питання щодо запровадження в усіх регіонах програми співпраці та реалізації бізнес-проектів у сфері малого та середнього бізнесу «Будуй своє», а також вжити заходів для поліпшення підприємницького клімату, які реалізуються АТ «Ощадбанк».

Ощадбанк займає почесне місце в топ 10 найбільш стійких банків України з потужними активами. Ощадбанк отримав довіру вкладників, а також громадян країни, які зверталися у банк для отримання кредиту на будь-які потреби.

Кредити Ощадбанку України відомі своїми вигідними умовами для клієнтів. Це і найнижчі річні відсоткові ставки, що фіксуються на весь період користування кредитними коштами, і програми лояльності для надійних та постійних клієнтів. А також широкий спектр кредитів на будь-які потреби.

Кредитна програма підтримки підприємництва «Будуй своє» від Ощадбанку пропонує кошти для придбання сировини, товарів, оплати послуг, пов’язаних з виробництвом продукції чи веденням торгівельної діяльності, інших поточних потреб, а також  кредити на придбання нових та б/в транспортних засобів, а також необхідного  обладнання.

Детальну інформацію про програму «Будуй своє» можно отримати за посиланням buduysvoe.com

За довідками звертатися: м. Лозова вул. Богданівська, 22а, тел. (05745)2-20-54, KruvorychkoOG@oschadbank.ua

В рамках забезпечення енергоефектиновності та впровадження енергозберігаючих заходів, Лозівська міська об’єднана територіальна громада пропонує населенню (у тому числі ОСББ/ЖБК) скористатися «Теплим кредитом» від Ощадбанку.

Рішенням Лозівської міської ради від 22.12.2016 року № 485 затверджена Програма стимулювання об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста Лозова Харківської області до ефективного використання енергетичних ресурсів на 2017-2020 роки. Програмою передбачено відшкодування частини кредиту, що надається ОСББ на запровадження заходів з енергозбереження, у розмірі 30% від максимального розміру основної суми (тіла) кредиту, але не більше 20 тис. грн. за одним кредитним договором. Фінансування програми здійснюється за рахунок коштів бюджету м. Лозова.

Джерело: http://lozovarada.gov.ua/novini/rozvitok-biznesu-cherez-kreditni-programi-vid-oshchadbanku.html

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Добавить комментарий

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: